הנהלה

אלון פסטר מונה לתפקיד ראש חטיבת הפיתוח העסקי בשווקים המתפתחים של eBay העולמית המונים למעלה מ-160 מדינות, וביניהן ישראל, רוסיה, מדינות דרום ומרכז אמריקה, מזרח אירופה, אפריקה והמזרח התיכון.

Press Release

פסטר, בעל כ-20 שנות ניסיון בניהול ארגונים וצוותים עסקיים מגיע אל ענקית האיקומרס הבינלאומית עם רקע עשיר בעולם ההייטק והקניות באינטרנט, היה בין היתר ממייסדי וואלה! שופס, שימש כ-Director of Partnerships בגוגל, ועמד בראש חטיבת הפיתוח העסקי ב-Crazy Labs.

לפסטר תואר שני במנהל עסקים מהטכניון, וכן תארים ראשונים בלימודי משפטים וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. 

אלון פסטר: "אני שמח על ההזדמנות להצטרף לeBay בתקופה מאתגרת וייחודית לאחר שנה וחצי בה תחום האיקומרס זכה לצמיחה משמעותית וחסרת תקדים. עם למעלה מ187 מיליון קונים בפלטפורמה וכ-20 מיליון מוכרים, eBay מאפשרת לעסקים בכל הגדלים להמשיך ולשגשג גם בתקופות של חוסר וודאות .אני מגיע לתפקיד במטרה להמשיך ולקדם את הצמיחה הזו בכלל השווקים המתפתחים של החברה ‘ביניהם גם השוק הישראלי, שזכה לצמיחה משמעותית עם למעלה מ-16 אלף מוכרים חדשים שהצטרפו לפלטפורמה במהלך שנה הקורונה. 

איליה קריטוב, מנכ"ל השווקים המתפתחים ב-eBay העולמית((GM global emerging markets: "אנו מברכים על הצטרפותו של פסטר לצוות ההנהלה הבכירה בחברה, בתפקיד מפתח משמעותי ומרתק שיאפשר לנו להמשיך ולהוביל את הפעילות החזקה שלנו בשווקים המתפתחים ברחבי העולם. אנו בטוחים כי נסיונו העשיר של  פסטר יביא את החברה לגבהים חדשים, על רקע ההזדמנויות והאתגרים החדשים בשווקים המתפתחים".